Trwa ładowanie...

O nas

Magda i Kuba

Twórcy adVANture, podróżnicy, ciężko im wysiedzieć w jednym miejscu, nurkują, wspinają się, jeżdżą na motocyklach i snowboardach. Zjeździli Świat od Arktyki po Australię i wciąż im mało. Połączyło ich marzenie o wyjątkowym kamperze, które zrealizowali w 400% i dalej działają. Są minimalistami, starają się mieć jak najmniej* i przeżywać jak najwięcej.

* nie dotyczy klocków lego 🙂

Kuba z wykształcenia jest skandynawistą, Magda – prawnikiem i hrowcem.
Autorzy bloga szarki.pl

Hubert

Główny inżynier i projektant. Z wykształcenia elektronik i mechanik, w skrócie mechatronik, naukowiec, nauczyciel akademicki. Z pasji również ślusarz, spawacz, stolarz, mechanik samochodowy… Pasja do pojazdów i konstruowania urządzeń sprawiła, że już od kilkunastu lat zajmuje się doposażaniem samochodów terenowych i budową zabudów wyprawowych i kamperów. Lubi proste rozwiązania, ceni dokładność, nienawidzi plastiku. W wolnych chwilach, jeżeli nie buduje czegoś nowego to spędza czas ze swoim zwierzyńcem lub jedzie bocznymi drogami na wycieczkę. Związany z movado camper i hcd custom devices.

Jan

Z zawodu pedagog, z zamiłowania mechanik, stolarz, elektryk, włamywa… eee…wróć. Jednym słowem twórca – złota rączka, jednak trzema słowami. Po godzinach lubi gotować i jeść oraz jeść i gotować a także grać w strzelanki i rpg. Zawodowo związany z firma wnętrzarska Formy Studio.