Trwa ładowanie...

FAQ

Czy mogę zwrócić samochód w innej lokalizacji?

Tak! Możesz oddać auto nawet w innym kraju – skontaktuj się z nami po więcej szczegółów.

Gdzie mogę odebrać auto?

Bezpłatnie dostarczymy Ci samochód w obrębie Warszawy, jeśli chciałbyś odebrać auto w innym mieście – żaden problem! Skontaktuj się z nami.

Co, jeśli auto się zepsuje?

Utrzymujemy nasze pojazdy w jak najlepszej kondycji mechanicznej, jeśli jednak coś się popsuje – nie panikuj. Zadzwoń pod nasz numer alarmowy (dostępny 24/7) podaj swoją lokalizację – pomoc wyruszy natychmiast. Auta posiadają Assitance drogowe.

Czy mogę wynająć kampera również w zimie?

Oczywiście! Wszystkie nasze kampery posiadają ogrzewanie.

Z jaką maksymalną prędkością mogę się poruszać kamperem?

Prędkość dozwolona dla pojazdów kempingowych w większości państw Europejskich, w tym w Polsce, to 80km/h poza terenem zabudowanym.

W jaki sposób mogę dokonać płatności?

Płatności przedpłaty aby zarezerwować auto dokonasz przez otrzymany od nas link – możesz zapłacić kartą, przelewem bankowym lub blikiem.

Płatności pozostałej kwoty wynajmu dokonasz na miejscu gotówką lub kartą (VISA, Master Card, Maestro, Diners Club, American Express) 

Jaki jest dzienny limit kilometrów przy wynajmie?

Wynajmowane przez nas auta nie mają limitu kilometrów. Możesz przemieszczać się do woli!

W jaki sposób są zasilane kampery? Czy będę musiał go ładować?

Część pojazdów posiada panele słoneczne a część jest zasilana gazem – oznacza to, że są zupełnie niezależne od zewnętrznych źródeł energii.

Co jeśli rozładuje się akumulator?

Każdy z kamperów posiada 2 akumulatory. Jeden zasila część mieszkalną a drugi samochód. Nawet jeśli wyczerpie się akumulator w części mieszkalnej – auto odpali.

Czy kampery mają klimatyzację?

Auta nie mają klimatyzacji, ale posiadają specjalną izolację termiczną, dzięki której nawet w największe upały przy zasłoniętej przedniej szybie, w środku utrzymuje się przyjemna temperatura.

Czy mogę wyjechać autem za granicę?

Tak, ale poinformuj nas o tym wcześniej.